.


A PŘECE JSEM SE NEUTOPILA ^__^

22. července 2014 v 1:07 | Shio Usami Akira |  deník


Dobrý večer,

i když mám stále málo času, rozhodla jsem se, že Vám přece jenom něco napíšu, aby to nevypadalo, že tady na to úplně prdím :) Jak někteří z Vás víte, minulý týden jsem byla na vodě a sjížděli jsme s přáteli Vltavu. Byla to moje vůbec první podobná akce a opravdu jsem si ji užila (i navzdory mému strachu z vody).

V pondělí (14.7 - na přítelovi narozeniny) jsme odcestovali z Litoměřic do vzdáleného Vyššího Brodu na jihu Čech (5 hodin cesty). Když jsme dojeli na místo, postavily jsme stany a šli do hospody (jak nečekané). Tam jsme zapíjeli přítelovi narozeniny a dali si něco dobrého k jídlu :3 Bylo tam pořádně veselo. Taky se kolem nás prohnala pořádná bouřka (naštěstí nás to zasáhlo jen okrajem). První noc ve stanu byla šílená, protože se nedalo absolutně spát ( u vody je příšerná kosa a navíc ta trvdá zem) -- avšak první noc nebyla zdaleka nejhorší ... ty noci se stupňovaly pořád k horšímu T_T. Ale tak v to pondělí to zase taková hrůza nebyla - jen kámoš ve čtyři ráno neměl na práci nic jiného než si pozvracet stan .. YEAH!! Borec ! :D

Ráno jsme si vyzvedli lodě, pádla, vesty a sudy a pustili se do prvního sjezdu (15 km). Prvních 5 minut na vodě bylo dost drsnejch, ale pak sem si zvykla a nějak to šlo :D Jen bylo zataženo takže byla pořádná kosa T_T Po cestě jsme se ještě zastavili v několika hospodách a večer dojeli úspěšně do kempu :) Večer jsme něco upekli na ohni a šlo se spát (tu noc jsem spala asi 3 hodiny jak byla ta zem hrbolatá).


Druhý den na vodě byla pohodička - sjeli jsme pár jezů (bojím, bojím) a ujeli dalších 15 km. Předpověď hlásala nádherné počasí - no nás v půlce cesty překvapila na Vltavě taková průtrž mračen, že jsme byli mokří jak myši :D Naštěstí byla poblíž "hospoda", takže jsme vylezli z lodí a usušili se -- a pak v mírnějším dešti dojeli do dalšího kempu. Tam jsem si dala vytouženou čtyř minutovou sprchu za 20 kč a byla jsem spokojená. Avšak moje spokojenost skončila ve chvíli, kdy asi ve dvě ráno za naším stanem začalo hrát na plné pecky nějaký zasraný techno T_T Tak moc jsem doufala, že na ně někdo vletí a ty ožralce zmlátí :D :D No nestalo se tak a já si asi další 2 hodiny "užívala" techna a nevyspala jsem se za celou noc téměř vůbec (a to jsme se chtěli vyspat, protože další den nás čekalo 24 km).

No a je tu den D - můj nejhnusnější den na vodě ... HATE IT !! >___< Tento den nás čekalo hned 7 jezů, které jsme museli sjet -- no jeden se naší posádce stal osudným a pří průtrži mračen jsme se já i přítel vyklopili do Vltavy. Já si natloukla v tom silném proudu snad všechny kosti v těle a to ani nemluvím o tom, jaká byla ta voda ledová (no a ty ostré šutry na dně). Uplavala mi žabka a příteli triško T_T Ale tak prý měl na výběr .. když se převrátila loď .. buď mohl chytit mě nebo tričko (no sem ráda, že si vybral mě). Abych pravdu řekla, tak jsem z toho měla dost traumatický zážitek ... ale brzo jsem se z toho dostala a už to bylo OK (i když na dalším jezu sem byla totálně podělaná strachy). Čtvrtek byl prostě děsnej den - byla sem celá mokrá, slunce nesvítilo a šíleně foukalo .. divím se, že nejsem nemocná.

No a ostatní dny byly pak už totálně na pohodu - jezy už nebyly žádné a svítilo nám pěkně sluníčko (takže i kdybychom se vyvrátili znova - rychle bychom uschnuli). Avšak slunné počasí mělo jednu nevýhodu -- začali si na nás dost pochutnávat hovada (ovádi). Celou pravou nohu mám dopíchanou od těch ku*ev malejch >___< HATE THEM !!!

No a po vodě nás čekala zase dlouhá cesta zpátky. Při ní jsme ještě stihli zažít výluku na trati (která nám nasázela 30 minut zpoždění a díky tomu nám ujel vlak v Praze). A v Praze jsme čekali další hodinku a něco .. než se zařídil odvoz. Poslední den byl namáhavý - všichni už byli vyčerpaní a taky se dopíjel všechen alkohol (OMG) :D

A řeknu Vám - na té matraci se po tom týdnu spaní na zemi vůbec nedalo spát ... bože to bylo tak šíleně měkký :D Takže ani doma jsem se moc nevyspala :DPS: Stalo se toho ještě o mnoho více, ale to bych tu psala až do rána .. a musím si jít dát šlofíka :)

SHIO
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Momo-chan Momo-chan | Web | 22. července 2014 v 9:26 | Reagovat

Tak to muselo byť vážne niečo. Skončiť vo vode by som teda nechcela a kámoš čo si ovracal stan? Heh :) tak to muselo byť tiež niečo. Oddýchni si, Shio. Obdivujem ťa že si to vôbec dala. Mňa by do člna nikto nedostal i keď vodu milujem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama