.


Září 2014

Druhý týden na škole - PRAXE !

8. září 2014 v 18:26 | Shio Usami Akira |  deník
Zdravíčko,
tak Vám po nějakém čase přináším nějaké zprávy z mého života a také informace o chodu blogu.

CHOD BLOGU
Vzhledem k tomu, že od čtvrtka se k nám "přestěhoval" můj přítel, nebudu až do konce září (až bude muset odjet) na blogu moc aktivní - i když mi dává jistou volnost, tak většinu času chci stejně věnovat jemu ^^ Snad to pochopíte.

MŮJ ŽIVOT
Začal mi druhý týden ve znamení praxe :) Moc sem se těšila, ale už na první lekci sem došla samozřejmě pozdě, protože vedení školy mě vůbec neinformovalo o tom, že máme na 7:00 (takže sem došla na osm). No ale to však vůbec nevadilo, protože oni tam stejně tu hodinu velice nic nedělaly :D
Jelikož chodím na obor krejčová, tak sem se těšila, že si začneme procvičovat nějaké ty stehy a pomalinku začneme v ruce šít - OMYL! Učily jsme se na žehlit pomocí průmyslové žehličky (která je mimochodem totálně jiná než tu, co mají lidi doma .. a je prostě šíleně COOL), stříhat pásky látky (od oka trefit asi sto pásků o délce 1 cm -- z toho nám fakt hrabalo) a na konci jsme si řekli něco o šití, dělání uzlů a polohy při šití :) A to byl konec. Praxe mě baví a už se těším na zítřek - i když musím vstávat v 5:00 T__T Ale co už.

SHIO USAMI AKIRAPRVNÍ DOJEM - Tokyo Ghoul

7. září 2014 v 14:51 | Shio Usami Akira |  První dojmyNázev: Tokyo Ghoul
Žánr: akční, drama, horor, psychologické, superschopnosti
Vysíláno od: 04.07.2014
Počet epizod: 12

>> více v celém článku

[FREE DESIGN] - Princess Mononoke

2. září 2014 v 19:15 | Shio |  free designy


(kliknutím na obrázek získáte náhled celého designu)


Tak tu máme první FREE DESIGN na tomhle blogu :) Jelikož jsem se zařekla, že se zkusím v dělání grafiky zase nějakým způsobem zlepšit - vyšel z toho tento design ^^ Zatím není ještě kompletně hotový (popisky do menu, avatary, signatury apod.) + určitě mi zase hrábne a do tý doby ho upravím (i když ne moc). Jen jsem ho tu chtěla dát, aby sem Vás třeba nalákala dopředu k jeho nastavení :3

Podmínky užívání:
  • musíš mít na blogu mou klikací ikonku (viditelně)
  • nevydávej design za svůj a nijak ho neupravuj bez mého svolení
  • musíš mít nastavené zápatí s mým podpisem
Pokud by design někdo chtěl (i nastavit), tak se ozvěte na : shioriakira@seznam.cz

SHIO USAMI AKIRA

! INCOMING MAD POST ! >> objednávky designů v provozu <<

1. září 2014 v 23:42 | Shio Usami Akira |  deník


ANO - ASI JSEM SE DOOPRAVDY ZBLÁZNILA!!

A NE - NENÍ TO ŽERT !!

Momentálně mám rozpracované asi 2 designy (jeden pro Momo-chan a druhý bude free). Docela mě to zase začíná bavit a rozhodla jsem se, že se zkusím procvičit tím, že zkusím udělat nějaké designy na přání ^^ Nebudou sice jak od nějakýho majstra grafika, ale budu se snažit je udělat co nejlíp :) Objednávky mi posílejte na MAIL na základě TOHOTO FORMULÁŘE !!

Zatím přemýšlím, že přijmu tak 3 OBJEDNÁVKY (prozatím) - to na měsíc bohatě stačí (mně) ! ^^ Ostatní, co mi napíšou po té povolené trojky buďto zařadím do fronty a nebo jim napíšu .. ať se mi ozvou až v říjnu (pokud mě to do té doby nepřestane bavit). Jo a můžete si klidně objednávat i jinou grafiku -- avšak přečtěte si pravidla a informace ! <3

Tak sem teda zvědavá, kolik se mi tam toho nasbírá ^^


SHIO USAMI AKIRA

První den na nové škole

1. září 2014 v 16:11 | Shio Usami Akira |  deník


Myslela jsem si spoustu různých věcí. Věděla jsem, že tam bude hodně holek. Ale už vůbec jsem netušila, že to bude až tak šílenej babinec :D A to sem prosím byla zvyklá docela z obchodky, protože tam to bylo podobně (jeden kluk na 6 holek). No ve Vizovicích je tomu jinak - tam totiž mužské osazenstvo skoro vidět není :D (výjimky jsou fotografové a nějací přihřádí kadeřníci) :D No já sem ve třídě C, kde je nás 29 holek - ANO .. bože .. to bude jedna velká slepičárna, drbárna (říkejte tomu jak chcete). No ale zatím z toho mám dobrý pocit. Mezi ty patnáctky sem zapadla docela v klidu .. jen když se některé dozvěděly, že je mi 20 ... tak čuměly jak spadlé v višně :D :D Ale doufám, že ten věkový rozdíl nakonec vadit nebude ;)

Šla sem dneska do školy na 10:00 (očividně nějaký privilegium prváků). Začaly jsme však trochu později, protože se půlka třídy nacpala k jiné učitelce a ta naše je musela hledat po celé škole :D :D No ale můžu Vám říct, že z naší třídní jsem extrémně nadšená (zatím). Po tom prvním dni se jeví jako naprosto v pohodě ženská, se kterou je dokonce i sranda. O to víc sem ráda, že je to krejčová a bude učit především mě (a mých 5 spolužaček krejčových -- zbytek třídy jsou kadeřnice .. to se bude hodit). Asi 2 hodiny jsme probíraly různý blbosti -- no a já zjistila, že by nebylo na škodu si první den vzít propisku a třeba taky nějaký ty peníze (který vlastně ani tak nemám). Takže sem po dnešku na černý listině, protože sem nezaplatila zálohu za skříňku (konečně ji mám jen pro sebe) a SRPŠ.

No a k rozvrhu? Já se prostě budu flákat. Jelikož mám už maturitu hotovou, tak nemusím mít všeobecné předměty (matika, fyzika, čeština apod.) - ale já stejně budu do nějakých hodin chodit dobrovolně (známkovat se mi však nebudou). Jen je blbé, že tento týden musím chodit na všechny hodiny, protože nějakou dobu potrvá .. než tu žádost o uvolnění vyřídí. Má to však i svůj háček - musím mít tělocvik T___T.

Zítra jdu na 8:40 na anglinu - jen doufám, že nebudu umět anglicky líp než učitelka (to víte .. učňak kvalita) -- hlavně po tom roce studia angliny :D :D No uvidíme .. já se už nemůžu dočkat :D

A jaký byl váš první den ve škole?


SHIO USAMI AKIRA