.


Listopad 2014

Nulla e reale. Tutto e lecito.

29. listopadu 2014 v 20:47 | Shio Usami Akira |  deníkBuona sera, amici !!

Je tomu asi dva dny, co jsem se rozhodla, že dohraju dlouho rozehrané Assassin´s Creed 1. Tento můj úkol jsem splnila, ale jelikož jednička skončila tak, jak skončila ( >__< ), hned jsem si musela stáhnout dvojku. A to je důvod mojí nepřitomnosti zde. Dvojka mě šíleně chytla a hraju ju skoro pořád. Ezio Auditore je prostě úžasná hlavní postava a totálně žeru jeho charakter (bože .. já bych ho chtěla mít za kamaráda .. too late T_T )

Abych pravdu řekla, tak mě italština nikdy moc nebrala - doteď :D Totálně se mi líbí Eziův italký přízvuk a občasné italské slova (a nadávky), které vypustí :D Takže se nejspíš něco málo zkusím naučit. Ani nevíte, jakou mám chuť si jít koupit nějakou super látku a udělat si na Ezia cosplay (samozřejmě ženskou verzi) :D A proto se taky musím naučit něco italsky - hue hue
Takže se tu zatím mějte - jakmile dohraju dvojku, tak sem plánuju hodit recenzi nejdřív na jedničku a pak i na tento totálně skvělý díl :3 :3 Doufám, že mě nezklame konec. Už se těším na Brotherhood (další díl hry) :D :D :3 A to mě tu pak zase nějakou chvilku neuvidíte ! ^^

Arrivederci !!


SHIO USAMI AKIRAHATSUNE MIKU × TETSUYA NOMURA

26. listopadu 2014 v 16:23 | Shio Usami Akira


Ve spolupráci s Tetsuyou Nomurou ze Square Enix (Final Fantasy apod.) vzniklo tohle parádní graficky vypilované video, které nejednomu vyrazí dech. Vypadá to vážně úžasně :3 :3 Hlavně obdivuju tu grafiku vlasů, protože to muselo dát strašnou práci to udělat.

SHIO USAMI AKIRA

Jak si vypěstovat závislost na EBAY - snadno a rychle!

24. listopadu 2014 v 16:45 | Shio Usami Akira |  deník

Dobrý podvečer,

jak už nadpis napovídá, dneska tu budu diskutovat o této super magicky úžasně návikové nákupní stránce jménem EBAY. Od té doby, co jsem dostala kreditku s zřídila jsem si PayPal uběhlo již několikero pátků a už několikrát jsem si z tama objednala spoustu pěkných a dokonce i celkem levných paruk ^^ (Ne, nejsem jedním z těch individ, které si dokážou koupit stejnou paruku co já - a to prosím někdy i 3x dráž :D A očividně je to vůbec neštve). Tyto občasné parukové nákupy jsou ještě OK.

No včera jsem se docela dost rozjela (nemyslím cenově, ale kusově). Asi hodinu před začátkem mého EBAY šílenství jsem viděla na FB status jedné kamarádky, že zase na Ebayi utratila peníze za různé šperky apod. No nedalo mi to a o něco později jsem zadala do EBAYe vyhledávat náramky a různé drobnosti - no světe div se .. tam bylo věcí - a jak levných :D Jeden náramek jsem koupila třeba i za 6kč a přitom jinde v obchodech byl asi za 200,- :D :D No a pak je asi jasný jak to pokračovalo - u jednoho náramku to rozhodně neskončilo :D

EBAY je prostě hrozná závislárna, žrout času a peněz, místo plné napětí a vzrušení :D Například aukce o ty náramky - bože ..to byly nervy vám povím :D Ale tu nejdůležitější jsem vyhrála, tak jsem spokojená :)

Takže pokud by někdo chtěl něco na EBAYi (a není hajzlík, který by mi ty prachy nedal), klidně mi napište na mail a já se zkusím po něčem kouknout :) I když nic nezaručuju - jen to, že to bude levnější než to shánět někde tady v čr.

SHIO USAMI AKIRABilly Boyd -The Last Goodbye

23. listopadu 2014 v 19:03 | Shio Usami Akira |  deník


Už jste slyšela písničku k poslednímu filmu Hobita? :3 Já už ji dneska poslouchám asi po dvacáté a pouštím si ji pořád dokola :) Je fakt moc krásná a hrozně emotivní - nějak jsem při ní měla radost a smutek zároveň. Jak název písničky říká - po 16 letech (Lotr & Hobit) už je definitivní konec. Nebude se točit už nic jiného a tahle písnička dává sbohem těmto dvoum úžasným trilogiím. Už se nemůžu dočkat toho posledního dílu - budu si muset vzít pakl kapesníků do kina.

SHIO USAMI AKIRA

Design pro Nagisu Meiko Nagi

21. listopadu 2014 v 23:28 | Shio Usami Akira |  hotové designy

Vyroben pro: http://dreamsky.blog.cz/
Doba výroby: 1 hodina
Bonusy: ikonky do menu, oddělovač, ikonky ke komentářům

Ani nevím jak se to seběhlo - no a mám tu další design na objednávku. Tenhle mi šel pěkně od ruky, protože jsem měla očividně jednu z těch svých tvořivých nálad a celý design vzniknul asi do hodinky. Zítra budu dodělávat bonusy a nastavím ho majitelce blogu :) Jelikož mám ráda zelenou, tak se mi ten design moc líbí - i ten skin na Ashe (jednou si na ni třeba udělám cosplay, ale to je hodně do budoucna) ^^ Ale doufám, že příště už udělám design s někým jiným - další Ashe by mě asi položila :D :D

SHIO USAMI AKIRA

O tom, jak nám bombový anonym zajistil prázniny...

21. listopadu 2014 v 14:46 | Shio Usami Akira |  deník


Ahoj,

ne .. nadpis nelže. Je to myšleno naprosto vážně!

Možná si někteří z vás všimli ve středu večer v televizi (nebo na internetu), že na zlínsku vyhrožoval bombový anonym asi dvanácti školám, že v nich ukryl bombu a hodlá ji odpálit v pátek ráno. No a jak na sviňu je jednou z těch dvanácti škol i ta moje :D Takže jsme měli včera a dneska volno - paráda .. další prodloužený víkend ! Jen mě docela štve, že sem promeškala fakt dobré obědy T__T (čínské nudlička a dneska měla být tortila) T__T Tyhle bombové prázdniny nám ale vůbec nehrají do karet. Na praxi pracujeme na soutěžních výtvorech (má jich být 5) a máme ani ne 2. Tento týden jsme to měli dodělávat, ale ten anonym nás jednoduše sabotoval :D Takže to budeme muset dělat příští týden o teoretickém vyučování ve svém volném čase - DAMN !! >__< Ale tak snad to stihnem !! Soutěž je 4.12 - držte nám palce .. a třeba i něco vyhrajeme :3 :3 Pak vám tu ty naše výtvory (klobouky) ukážu :) Zatím to nemůžu publikovat (to víte .. konkurenční školy jsou všude :D)

No ale stejně sem toho za ty dva dny moc neudělala :D :D Jo - koupila jsem si skin Blood moon Akali do LoLka :D Ale to je vedlejší :D Dneska bych chtěla udělat nějakou tu designovou objednávku (aspoň začít) - a pro ty, kteří nemají rádi čekání .. bude zase s Ashe (LoLko) - asi dost oblíbená postava :D Já osobně ji moc nemusím :D :D Jsou lepší Marksmani :D

SHIO USAMI AKIRATak snad už bude všechno OK ...

19. listopadu 2014 v 14:59 | Shio Usami Akira |  deník


Zdravíčko,

tak se skoro po týdenní pauze opět ozývám ze záhrobí. Myslím, že už jsem Jeffíka oplakala dost a dokonce už začínám mít i docela schůdnou náladu - což by mohlo znamenat, že bych zase mohla začít jakž takž fungovat. Ale abych pravdu řekla, tak se mi velice nic moc psát nechce :( I když se mě internet rozhodl tak trošku trollit a občas mi nefunguje skoro vůbec. Což je zase dobrá zpráva pro Vás, protože v tu chvíli mám s onlinovkama utrum a začnu většinou dělat něco na blog.

Mám na mailu ještě několik objednávek, ale vůbec se mi do nich nechce T__T Ale tak v podmínkách u objednání všichni četli, že jsem náladový grafik, kterýmu se věčně nechce - no tak si počkají :D

Vůbec nevím, co bych teď měla psát. Chtěla jsem se pomalinku věnovat nějakým recenzím, ale vůbec si nevím rady s jejich strukturou - chci to mít stručné, ale zároveň obsáhlé .. já nevím .. chjo :D Snad se tady z tohoto recenzového problému co nejdřív vyhrabu a začnu dělat něco produktivního :D :D

Tak se tu zatím mějte. Pokud máte nějaké nápady na článku - šup sem s ním :D Aspoň budu mít motivaci něco napsat.

SHIO USAMI AKIRA

PS: Pokud máte nějaké otázky k čemukoliv - je tu můj ASK.FM

R.I.P JEFF (9.9.2014 -13.11.2014)

14. listopadu 2014 v 10:49 | Shio Usami Akira |  deník


Včera mi znenadání umřelo jedno z koťátek - Jeff. Doufám, že je teď na lepším místě a aspoň ho už nic nebolí T__T Momentálně jsem z toho dost smutná (a k tomu mi ještě odjel přítel domů), takže nemám náladu vůbec nic dělat a jen celý den brečím :( Teď jen můžu doufat, že aspoň kočička bude v pořádku.

Budu se snažit co nejdřív vrátit.

SHIO USAMI AKIRA

Free signatury 0.4

12. listopadu 2014 v 15:28 | Shio Usami Akira |  free signatury


Po delší odmlce tu pro vás mám aspoň nějaké ty FREE signatury - třeba je někdo využije ve svém článku :) Pokud se vám líbí - více jich najdete v GALERII !! :) Pokud máte nějaké návrhy na další signatury (anime, hra ...), napište mi do komentáře a třeba se příště pokusím něco vytvořit ^^ A já vím, že sem s tím LoLkem otravná :D :D Ale mně se s tím tak dobře dělá grafika - i když mám pocit, že tyhle dvě signatury se mi zrovna moc nepovedly T__T Ale co už. Ne každý den je posvícení :)

SHIO USAMI AKIRAJak šel čas: JÁ a GRAFIKA 2009 - 2014

9. listopadu 2014 v 15:41 | Shio Usami Akira |  deník
Tento článek mě napadlo sepsat asi před týdnem, a tak nějak doufám, že ho aspoň někdo shledá zajímavým a přečte si ho až do konce. Cílem článku je motivovat lidi, aby dělali GRAFIKU a neříkali, že se to nedokážou naučit. Sami uvidíte, kde jsem začínala já a co jsem všechno uměla (nebo spíš neuměla) - a než jsem se zlepšila na dnešní úroveň, zabralo mi to opravdu hodně času a snahy. Různě na internetu jsem hledala svoje staré "výtvory" (některé jsou opravdu šílené faily :D). Opravdu doufám, že to někoho nakopne a zkusí vytvořit nějakou krásnou grafiku, protože je to opravdu jednoduché :)

>> více v celém článku