.


ODPOLEDNÍ PRAXE - NEVER MORE !!!! >__<

6. listopadu 2014 v 21:10 | Shio Usami Akira |  deník

Dobrý večer,

právě jsem se vzbudila (ano, po praxi skoro každý odpoledne spím jak zabitá), a tak jsem se rozhodla, že Vám tu aspoň něco napíšu, aby to tu nezelo prázdnotou. Proto milovníky mých výkeců - snad Vám dělám radost.

Psalo se 4.11.2014 (tj. úterý), kdy jsem se ráno před praxí dozvěděla, že ve středu (tj. včera) budeme mít odpolední praxi. Ani nevíte, jak moc sem začala nadávat a stěžovat si - i když to dělám vlastně skoro furt (njn - věčně nespokojená :D). No a vzápětí jsem se dozvěděla, že je to od 11:00 do 17:00 - no já myslela, že mi jebne, protože mi hned došlo, že dojedu domů až v SEDM.

A tak nastal ten osudný den. Bylo sice fajn, že jsem vstávala v devět (ehm - v osm, protože mě vzbudila číča) - a z počátku se to zdálo být naprosto v pohodě - jakože ta odpolední praxe. Do školy jsem dorazila, i přes nepřízeň šílenýho větru, v 11:30 i s další spolužačkou. Učitelka tam nebyla, protože dělala nějaký program na dni otevřených dveří (což byl vlastně důvod toho našeho odpoledka).

A co jsme na praxi dělaly? Vůbec .. ale VŮBEC nic. Teda aspoň já (sem hroznej flákač a lenoch - ale to můžete vidět i na blogu). Já sem došla, pojedla sem, dáchla jsem si na stole, šla jsem se podívat na den otevřených dveří (na módní přehlídku apod.) a pak jsem zase jedla, spala a celkově počítala minuty, které tam ještě musím odsedět.

A víte co bylo nejhorší? My jsme tam byly opravdu ZBYTEČNĚ !! Na praxi jsme musely být do pěti kvůli tomu, aby tam po celou dobu dne otevřených dveří někdo byl - no hádejte jestli někdo přišel - NE !! Prostě .. WTF?! Klasika. Jo jen pro upřesnění .. půlka lidí měla na ráno a půlka na odpoledne .. ha ha ha :D Ale tak ti luckeři, kteří měli na ráno si to s náma za 14 dní vymění a budou mít oni odpolední - smůla je jen ta, že to mají v pátek a půjdou nejspíš dřív jak my a ne až v PĚT !!

Bylo fakt divný odcházet z praxe za tmy - fuj fuj fuj. Všechny jsme byly totálně mrtvé (a to sme velice nic nedělaly) a usínaly jsme ve vlaku. Taky jsme měly všechny šílený hlad - no díkybohu mě čekal ve Zlíně můj přítel a šli jsme k ťamíkům na kung-pao (který bylo fakt šíleně dobrý) :3.

Domů jsem dojela v sedm a prakticky jediný, co jsem mohla dělat byl spánek :D Jelikož dneska jsem musela zase vstávat v pět.

No a závěrem? Odpolední praxe? NE, DÍKY - PŘÍŠTĚ SEM NEMOCNÁ !! :D :D

SHIO USAMI AKIRA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michi Michi | E-mail | Web | 7. listopadu 2014 v 11:55 | Reagovat

Heh, nemálo se těším, až i já budu mít praxe :D Zní to velmi záživně, tedy :D

2 beepinka beepinka | Web | 7. listopadu 2014 v 14:34 | Reagovat

Hahaha no jo :D aspoň,že to byla flákačka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama