.


Únor 2015

[ASSASSIN´S CREED II] - recenze

24. února 2015 v 18:38 | Shio Usami Akira |  games recenze

Před dvěma dny jsem opět dohrála celou tuhle hru, a proto jsem se ji rozhodla zrecenzovat ještě, když to mám všechno pěkně v hlavě :) Občas je lepší si něco zahrát znova a pak to zrecenzovat, protože pak máte na hru úplně jiný pohled než při tom prvním hraní, kdy je to nové a jste z toho celí hotový (pomalu na odvoz do nemocnice :D).


[COSPLAY DIARY] - materiál se mi úspěšně kupí doma :3

20. února 2015 v 20:28 | Shio Usami Akira |  deník


Dobrý večer,

tak a už se to pomalinku blíží :) Den, kdy začnu konečně pracovat na mém cosplayi, který plánuju vytáhnout na Animefest 2015 (květen - to abych si mákla). Už se mi doma pomalinku skládá všechen materiál, který budu na cosplay potřebovat (vyjma barev, které budu objednávat asi později .. ještě nevím přesně jaké objednat). Jinak cosplay to bude na Classic Lux z LoLka (na signatuře). Je to moje nejoblíbenější postava ze hry a mám na ni už jeden cosplay hotový (jen jiný skin). Jo a bude to můj první pořádný armor, tak to nechci moc pokazit ... začínám být fakt dost nervní T__T Ale věřím, že se to nakonec nějak povede a stihnu to ...

>> více v celém článku

KATSUCON 2015 CMVs

17. února 2015 v 15:32 | Shio Usami Akira |  cosplay videa

U tohoto prvního CMV se mi moc líbí hudba (i když jednotlivé snímky mohly být líp vsazené do hudby). Líbí se mi i cosplaye - je tam Kamui, Yaya Han, Jessica Nigri, Lindsay Elyse apod.) Takže je zajištěný přístup krásných ženských a výborných cosplayů. Jen mě trošku zamrzela Jessica s těma jejíma pokémonama - má tam 3 velice podobné cosplaye (což mi přijde zbytečné cpát do jednoho videa), ale její DK z WoWka .. to je něco naprosto dokonalého. Jednou bych taky chtěla udělat něco podobného .. ta tu classu ráda hraju :3 :3No narozdíl od prvního videa - tady se mi ta hudba nelíbí vůbec. Občas snímky k hudbě vůbec nepasovaly T_T Což je smutné, protože tihle týpci to umí, tak nevím, co jim hrabe :D Cosplaye tam jsou taky moc pěkné (hlavně ten lučištník :3) Sem zvědavá jestli bude ještě nějaké video z Katsuconu.

Bože, jak já bych někdy chtěla jet na takovou akci .. a mít na sobě taky něco epického :3 A třeba se nechat natočit od těchto chlapíků (sni dál Shio .. ha ha ha :D)

SHIO USAMI AKIRA

PRVNÍ DOJEM - Once Upon a Time

17. února 2015 v 15:20 | Shio Usami Akira |  První dojmy

Název: Once Upon a Time
Žánr: fantasy, dobrodružný, drama, mysteriózní, romantický, rodinný
Vysíláno od: 2011
Počet epizod: 66 x 45 minut


A tak jsem se k tomuto seriálu konečně dokopala !! :) Já se obvykle k něčemu dokopu až v momentě, když už to všichni viděli, okomentovali a zase šoupli k ledu :D :D No já fakt na to dřív neměla náladu. Ani nevím, jak jsem se k tomu tentokrát dostala - možná jsem to viděla někde na FB u někoho. Každopádně - jsem neodolala a konečně si to pustila.

První díl byl takový jakože seznamovací a moc sem nepobrala o co tam vlastně jde. Pohádkové scény na mě působily strašně neprofesionálně (ale je to asi nízkorozpočtovák), ale i tak to bylo koukatelné. Ale postupem času se mi začaly ty scénky dost líbit, protože se pohádky začaly trošku odlišovat od těch verzí, které znám já z dětství, a tak jsem to až tak úplně nemohla předvídat. Taky se mi dost líbilo, že se jednotlivé pohádky začaly tak nějak seskupovat do jedné :3 Moc pěkně vymyšlené - fakt paráda. Scénky v reálu byly takové .. já nevím .. jakože nebyly špatné, ale tak nějak jsem nevěděla, co si o tom myslet. Chvilkama mi to přišlo jako nějaká kriminálka.

Jsem hodně vděčná za seriálové zloduchy - obzvláště Rampelníka, který je prostě naprosto úžasný a já se musela jednoduše smát (občas fakt dost) :) Já mám záporáky ráda (i když teda Regina mi dost leze proti srsti ... :D) Taky jsem si u toho několikrát fakt pobrečela (jsem děsnej cíťa) :D :D

Nechci tu moc spoilerovat .. to si nechám až do celkové recenze. Zatím mám shlédnutou jen první sérii (o které spousta lidí tvrdí, že je jediná koukatelná), tak uvidíme. Do teď se mi seriál docela zamlouvá, tak uvidím, jak se to vyvine dál :)

SHIO USAMI AKIRA

"One-word" TAG

10. února 2015 v 15:50 | Shio Usami Akira |  challenges

Do tohoto TAGu mě nominovala Neri, tak jsem si řekla, že bych ho mohla udělat (protože tu stejně nic nepřidávám) :D Jsem nemocná a nic se mi nechce vymýšlet.

Jedná se sice o One-word TAG, ale jedním slovem to (aspoň u mě) nekončí :D Já se o všem musím rozpovídat :D

Jo a taky chci říct, že dál nikoho nominovat nebudu. Ani nevím koho :D

>> více v celém článku


REPORT - LegendCon/PragoFFest 2015

2. února 2015 v 16:30 | Shio Usami Akira |  reportáže

Zdravíčko,

29. - 1. 2. 2015 se konal Legendcon, který byl takovým pod conem PragoFFestu v Praze na Hájích :) Já však jela pouze na pátek a sobotu. Byl to můj první zimní con, na kterém jsem byla a neskutečně jsem si to užila :) Byla tam opravdu sranda a hlavně tam byla spousta jiných lidí a cosplayerů (víc fantasy a sci-fi cosplayerů ... míň anime cosplayerů) - což byla opravdu zajímavá změna a já si to opravdu užívala :3 :3 Pod perexem máte popsaný podrobný soupis jednotlivých dnů.

>> více v celém článku