.


Květen 2015

[AVENGERS: AGE OF ULTRON] - recenze

27. května 2015 v 16:09 | Shio Usami Akira |  movies recenze

No a tak jsem konečně i já v úterý shlédla dlouhoočekávané pokačování Avengers. Těšila jsem se na to fakt jak malé děcko, protože prostě FILM OD MARVELU ! :) Film mě dost potěšil, ale taky trošku naštval (o tom více v recenzi, ale bacha na spoilery). No rozhodně se po tomhle počinu těším na pokračování s Thanosem ^^ Jen mě sere, že tam nejspíš už bude Spider-man, kterýho fakt nesnáším >__<

>> více v celém článku

HAPPY B-DAY TO ME ^^

25. května 2015 v 17:02 | Shio Usami Akira |  deník

Tak je to po roce zase tady ! :D Opět slavím narozeniny .. a opět tu depkařím, že sem stará :D :D A jím Milku .. tu velkou :D Ale to je jedno :D Já se s tím zase smířím. Doufám, že číslo 21 (ano, opravdu jsem tak stará) mi přinese co nejlepší nadcházející rok - ať na to můžu pěkně vzpomínat ^^ Hlavně co se týká cosplaye a blogování - mohla bych být trošku aktivnější .. tak snad se poštěstí ! :) LUV YA

PS: Já se opravdu vrátím a budu aktivní .. snad :D

SHIO

[CLASSIC LUX] - cosplay

23. května 2015 v 16:13 | Shio Usami Akira |  výroba cosplayů

Můj první letošní cosplay je tahle střelená blondýnka. V tomto článku se dozvíte spoustu věcí z výroby tohoto cosplaye a taky spoustu problémů, se kterými jsem se přitom setkávala. Jsem moc ráda, že jsem tento cosplay nakonec stihla dodělat včas (fakt opravdu o fous) a nakonec ho na Animefest mohla vzít :)

COSPLAY: LUXANNA "LUX" CROWNGUARD
VERZE: CLASSIC
PŮVOD: LEAGUE OF LEGENDS
PREMIÉRA: ANIMEFEST 2015
DOBA VÝROBY: 2 MĚSÍCE
SPOKOJENOST: 90%

PROČ JSEM SI COSPLAY VYBRALA:
Lux je jedna z mých nejoblíbenějších postav ze hry League of Legends (už od začátku, co to hraju) a cosplay na její classickou verzi byla jen otázka času. Navíc mi docela dost lidí říkalo, ať si na Lux udělám ještě nějaký cosplay (když už mám Spellthief Lux) - no a jelikož se mi skoro žádný jiný skin na ni nelíbí, zvolila jsem tuto klasickou podobu :) Taky jsem si chtěla vyzkoušet výrobu armoru - což se mi u tohoto cosplaye opravdu vyplnilo (možná až moc :D )

NEJTĚŽŠÍ ČÁST COSPLAYE:
Jednoznačně breatplate (hrudní armor). Nikdy v životě jsem nic podobného nedělala a řídila se jen tutoriály z internetu. Takže tenhle celkem zdařilý výsledek je pro mě naprosto nepochopeným zázrakem a obří haluzí :D Příště už to snad bude lepší ! :)

>> více v celém článku

Free signatury 0.8

17. května 2015 v 9:45 | Shio Usami Akira |  free signatury
Tak jsem se rozhodla, že když už jsem byla v kině na nových Avengers, mohla bych udělat signatury s touto tématikou. Zatím mám pouze tyto 4 členy - no třeba časem udělám i další :D Tohle jsou takový mí oblíbenci (i když tam ještě chybí Iron Man, ale ten už se mi nechtěl dělat .. sorry Tony, někdy příště) :D

Tyhle signatury jsou trošku jiné než dělám obvykle - jsou svisle (hue hue), protože se mi to na ty obrázky víc hodilo ! Jinak si je klidně stáhněte a používejte si je do článků :) Když uvedete zdroj, budu jen ráda !

SHIO USAMI AKIRA

[ANIMEFEST 2015] - CMVs

16. května 2015 v 12:53 | Shio Usami Akira |  cosplay videa

Jak už jistě víte, letošní Animefest byl jednoduše perfektní. No a u CMV z něj to nemohlo být jinak. Všichni kameramani se opravdu moc snažili, aby vyplodili to nejlepší, co v nich bylo ^^ A já jsem opravdu moc nadšená, protože na každém z těch videí jsem :3 Thanks guys ! ^^


CMV BY: Bamuel Seckett Filmmaker
SHIO FOUND IN: 0:54, 1:14


>> více v celém článku

Já se vrátím, slibuju !! :)

10. května 2015 v 18:28 | Shio Usami Akira |  deník


Hello guys,

asi vám tak nějak došlo, že na blog nemám po Animefestu vůbec náladu :D Jo, je to tak. AFko je úspěšně za mnou, cosplay už dělat nemusím, ale jelikož jsem před AFkem pracovala jen na cosplayi a na ostatní věci nebyl čas - no tak to teď doháním co se dá :D A proto tady na to totálně dlabu. Občas si sice řeknu, že bych mohla udělat aspoň nějaké signatury - no vůbec .. sem líná až to bolí (a to mám objednané 3 designy -- DAMN) :D Opravdu nevím kdy je dodělám T_T Snad mě ta moje nálada brzo přejde a zase se tu objevím v plné síle ^^ Už mám v hlavě pár super nápadů na články, tak si počkejte ! :)

LUV YA

SHIO <3

[ANIMEFEST 2015] - report

5. května 2015 v 18:10 | Shio Usami Akira |  reportáže


A tak jsem se konečně aklimatizovala zpátky do normálního tempa života, a proto jsem se rozhodla vám sem napsat moje dojmy a pocity z letošního Animefestu :) Na letošní ročník jsem se opravdu moc těšila, ale tuto akci předcházel velký stres z toho, že jsem neměla dodělaný cosplay (letos jsem opravdu mrtě nestíhala). Pokud někoho zajímá detailní (no zase tak moc ne) popis jednotlivých dnů, určitě čtěte dál ^^ Pro ty, kterým se nechce tu mám jedno slovo, které charakterizuje letošní AFKo - ULTRAMEGAKRUTOPŘÍSNÉ !!!