.


Červenec 2015

PRVNÍ DOJEM - Junjou Romantica 3

12. července 2015 v 10:19 | Shio Usami Akira |  První dojmy


Jelikož se mi nechtělo čekat na český překlad (kterého se nejspíš ještě nějakou chvilku nedočkáme), našla jsem si první díl nové série na Youtube (hurááá). Hned při pár prvních sekundách na mě dýchla taková ta nostalgická atmosféra mého oblíbeného anime :3 Hned jsem si vybavila jak jsem sledovala druhou sezónu a byla jsem z toho odvařená úplně stejně (já to anime prostě žeru).

Když ohlásili třetí sezónu, vůbec jsem si neuměla představit, o čem by to mohlo dál být ! No po prvním díle už to vím a vypadá to opravdu na zajímavý příběh (hue hue hue). SPOILER !!

Představa, že před Misakim leží obrovské rozhodnutí. Buď zůstane u Usagiho - s tím, že bratrovi řeknou o jejich vztahu (protože po absolvování už nemá důvod u něj zůstávat). No a nebo se bude muset odstěhovat a jejich vztah nejspíš skončí (prosííím jen to ne). Jsem teda opravdu zvědavá jak to nakonec vyřeší a jak bude příběh postupovat.

Jo a ten Usagiho bratranec se mi vůbec nelíbí, ale tak aspoň nutí Misakiho žárlit a třeba se ten jejich vztah zase nějakým způsobem posune kupředu :3


A TADY MÁTE OPENING :3 Jsem zvědavá na ty ostatní páry :3