.


Listopad 2015

Free signatury 0.9

25. listopadu 2015 v 23:14 | Shio Usami Akira |  free signatury


Je to už nějaká doba, co jsem naposledy udělala nějakou signaturu, a proto jsem se rozhodla, že by nebylo vůbec od věci si to zase jenou zkusit. Jako pokusný objekt jsem si tentokrát vybrala Poppy z Lolka, které včera vydali nový update, kde jí změnili splash arty :3 No a hned jsem s nimi udělala signatury. Původně jich mělo být víc, ale vůbec se mi nechtělo :D Ale plánuju si udělat nějaké do modra k designu (taky nejspíš z LoLka), tak se těšte - třeba se bude některá hodit i vám.

Signatury můžete volně používat :) Zdroj klidně uvést můžete, ale nemusíte ^^

SHIO USAMI AKIRA

Jsem redaktorem na Gamifique.cz

24. listopadu 2015 v 13:22 | Shio Usami Akira |  deník

Zdravím !

Konečně jsem se rozhodla, že bych tu mohla zase jednou zajít a povědět vám o novinkách z mého života, který se v posledním měsíci docela rapidně změnil. Na začátku listopadu mi byla nabídnuta brigáda redaktorky pro herní portál Gamifique.cz, ve kterém bych psala různé typy článků a dostávala bych za ně samozřejmě i nějaké finanční ohodnocení. Ani chvíli jsem neváhala a práci vzala. Se psaním už mám nějaké zkušenosti z blogu a díky tomu mě přijali opravdu hned :D Je opravdu super, když si můžu přivydělávat něčím, co mě baví.

Ke dnešnímu dni mám napsané 3 články a abych pravdu řekla, je to opravdu fuška ! :D Tady na blogu si píšu vyloženě jen pro svou zábavu (občas i s chybami - a vůbec si to po sobě nekontroluju). Na Gamifique vím, že to bude číst třeba i tisíc lidí (jako fakt), takže to musí mít jistou formu a správnost (občas to po sobě čtu i 10x). Vždycky když mám vydat nějaký článek jsem z toho šíleně nervózní, aby se to lidem líbilo. No a zatím jsem četla jen samé pěkné ohlasy. Vím, nejsem profesionál a není to dokonalé, ale číst se to prý dá :)

Momentálně mám jako redaktorka na starosti sekci COSPLAY, se kterou chystáme do budoucna velké plány (těšte se). Budu si na vymýšlení článků zařizovat samotný deník, abych to měla všechno pohromadě :D Budu se snažit dostávat do povědomí český a slovenský cosplay - no a taky ten zahraniční :D Doufám, že bude dost materiálu k psaní :D

Pokud byste měli nějaký námět na článek, sem s tím :) Velice ráda si ho poslechu a zvážím.

SHIO

Design pro Lovkyni Adís

21. listopadu 2015 v 11:52 | Shio Usami Akira |  hotové designy

(kliknutím na obrázek zobrazíte náhled celého designu)

Vyroben pro: http://fantasy-huntress.blog.cz/
Doba výroby: ??? (dělala jsem ho dost na etapy)
Bonusy: 3x avatar, signatura, popisky do menu, komentáře, oddělovač

Asi po sto letech jsem konečně přijala další objednávku na design :D (většinou je odmítám, protože nemám náladu ani čas). Tenhle vypadal dost jedoduše na vytvoření a proto jsem na to kývla (ale nakonec to trvalo o dost dýl :D neva). Slečna mi poslala obrázek toho lesa a slečnu s průhledným pozadím - super easy :D Ale co s tím dál? No chvilku jsem fakt myslela, že s tím praštím :D No nakonec jsem to nějak zvládla a design už je v tuhle chvíli nastavený u nové majitelky.

Jak se vám líbí?

SHIO USAMI AKIRA