.


Leden 2016

TIME IS ALL I NEED !!

5. ledna 2016 v 22:45 | Shio Usami Akira |  deník

Hello guys,

někteří si jistě všimli, že je tady mrtvo jako na hřbitově :D

Důvod je prostý. Cosplay, stream, psaní článků na Gamifique .. a škola :D Na blog nemám absolutně vůbec čas. Dokonce jsem ani nezměnila design na zimní (štve mě to, ale co nadělám :D) :D :D Občas tu asi napíšu nějaký krátký výkec, ale nebude to nic extra. Pokud se zajímáte o moje cosplaye (a celkově o mě), mrkněte se na mou FB stránku, na kterou najdete odkaz v menu blogu :)

Dodatečně vám taky přeju krásný nový rok plný splněných snů :) <3 Dáváte si na Nový rok nějaká předsevzetí? Já tomuto moc neholduju, protože vím, že to většinou stejně nesplním .. a pak je mi to akorát líto :D Ale mám pár takových věcí, které bych chtěla tento rok dělat a nějak se v nich zlepšit.

COSPLAY
V tomto roce mám rekordní počet plánů, které chci stihnout vytvořit. Zastavit mě může pouze čas a peníze (klasika) .. takže jsem zvědavá, jaké cosplaye nakonec vytvořím :) Vzhledem k mému pracovnímu vytížení si budu muset upravit týdenní rozvrh, abych za každý týden něco stihla :D :D První cosplay mám v plánu na Animefest 2016 :) Tak snad to zvládnu. Bude to docela hard. Též se chci zlepšit v šití, a proto jsem si vybrala i cosplaye bez brnění.


STREAM
Na začátku prosince jsem začala streamovat. Mnozí z vás ví, že mám ráda hry .. no a když už jsem je hrála, rozhodla jsem se, že je můžu i streamovat :D Navíc mi to třeba pomůže s mluvením, protože se občas dost zadrhávám a koktám :D A fakt mě to baví ! :) Snad to do konce roku nějak vymakám ^^ Pokud si někdy budete chtít pokecat a mrknou se jak něco hraju, určitě dojděte na můj TWITCH, na který je též odkaz v menu blogu.

PRÁCE REDAKTORKY
Ke konci roku jsem se také vrhla na trošku profesionálnější psaní článků pro Gamifique.cz. Na články sice není taková odezva jako bývala třeba tady, ale průměrně si můj článek přešte asi 1500 lidí :D Je tam taky daleko větší zodpovědnost za to psaní, protože chyby si nemůžu dovolit (tady to bylo každýmu jedno) :D Doufám, že za ten rok napíšu hodně článků a zdokonalím se v pravopise :D Jen za ty dva měsíce jsem se toho dost naučila (nebo si spíš osvěžila paměť ze střední školy) :D

Jak sami vidíte... mám toho dost na práci. Ale slibuju vám, že sem občas zaskočím a dám o sobě vědět. Aspoň jedno za měsíc. Na začátku bych vám tu mohla psát co budu v následujícím měsíci dělat .. a pak na konci to nějak shrnout :D Dva články za měsíc asi zkusím vyprodukovat :D Nebude to sice nic velice přínosného, ale aspoň to tu nelehne popelem úplně.

CO MĚ ČEKÁ V LEDNU?
4FANS - Na tuhle akci jsem pozvaná jako COSPLAY HOST. Koná se v Praze od 16. do 17. ledna. Bude mě možné odchytit v cosplayi Classic Lux ^^

PRAGOFFEST - Na tomhle festivalu jsem byla minulý rok a opravdu se mi tam moc líbilo. Není tedy divu, že se tam letos chystám nova. Už se moc těším. Snad budu mít z akce nějaké pěkné fotky :3 :3 To abych si šla trénovat pózování :D

Tak se tu zatím mějte ! A na konci ledna zase nazdar !! :)

SHIO