.


Září 2016

Blogující "Otaku" - PŘIDEJ SE !

2. září 2016 v 23:20 | Shio Usami Akira |  deník

Je to už nějaký pátek, co jsem na FACEBOOKU založila skupinu, ve které se sdružují blogeři se společnými zájmy v anime, manze, japonsku, koreji a třeba i geek věcech apod. Spousta těchto fandomů je dost propojená mezi sebou a vždycky se ve skupině najde někdo, koho ten článek zaujme. Budu ráda, když se do skupiny přidáte. Můžete v ní zviditelnit svůj blog a také přidávat články, což by vám mělo aspoň o trošku zvednout čtenost :)

Skupina není samozřejmě jen o propagaci článků a blogu. Můžete se v ní také zeptat ostatních blogerů na dotazy ohledně nastavení a funkcí blogu, které až tak neovládáte. Témat je opravdu nespočet a vždycky někdo poradí.

!! PŘIDEJ SE !!


PS: Byla bych neskutečně ráda, kdybyste tuto stránku nějakým způsobem rozšířili dál :) Stačí třeba někam na blog nakopírovat tuto ikonku s odkazem na skupinu :) Více lidí ve skupině totiž znamená i více čtenářů pro vás :)

SHIO USAMI AKIRA

Screenshoty 0.1

2. září 2016 v 22:18 | Shio Usami Akira |  kusovky

Jak už jistě valná hromada z vás ví, velice ráda hraju počítačové hry. Nejraději mám žánr RPG, kde si vytvoříte svůj vlastní charakter a vylepšujete jej podle svého přání. K dispozici máte obrovnský otevřený svět (většinou), kde si můžete volně pobíhat a v mém případě i fotit screenshoty. Na mám Instagramu už screenshoty pomalu přebírají vládu :DD I když je pravda, že se tam občas objeví i můj obličej :DDD Opravdu obdivuju tuto dobu a úroveň her. Člověk občas málem nepozná rozdíl mezi screenem ze hry a reálnou fotkou. Klobouk dolů opravdu. A řekneme to na rovinu. Kam až bych si musela zajet pro podobné snímky, hm? :D

Dokážete si tipnout, ze kterých her tyto screenshoty pocházejí? Napovím vám, že se jedná pouze o dvě hry.

SHIO USAMI AKIRA