.


Nábor cosplay redaktorů na herní web GAMIFIQUE.CZ

2. října 2016 v 0:03 | Shio Usami Akira

Dnes tu mám pro vás dost atypický článek. Ale dost důležitý.

Někteří z vás jistě ví, že když jsem už skoro před rokem začala psát články o cosplayi pro portál GAMIFIQUE.CZ. Díky tomu jsem to tady začala dost flákat (sry guys). Každopádně jsem díky této příležitosti získala opravdu dost zkušeností jak v psaní, tak i v samotném cosplay odvětví. Při rozhovorech jsem se mohla seznámit s nejrůznějšími známými cosplayery a zúčastnila jsem se jako redaktorka i několika conů a herních turnajů. Potkala jsem taky skvělou partu lidí, kteří za GFkem stojí.

Ale zpátky k tématu. Jakožto odpovědná osoba za cosplay sekci jsem se rozhodla, že udělám nábor na další posty cosplay redaktorů. Popularita cosplaye roste a s tím i zájem o články. Bohužel já v poslední době nemám na psaní moc času kvůli práci, a tak jsem se jednoduše rozhodla, že bude nejlepší najít do redakce nějakou posilu. Proto píšu i zde na blog. Spousta z vás má rádo psaní a máte již nějaké zkušenosti. Navíc se tu určitě najde někdo, kdo cosplayi rozumí a chtěl by o něm psát trošku "vážněji". :) Pokud o tom aspoň trošku přemýšlíte, zkuste to. Za pokus nic nedáte. Já to zkusila a opravdu toho nelituji.

Každopádně. Pokud vás článek zaujal a měli byste zájem, pozorně si přečtěte NÁBOROVÝ ČLÁNEK u nás na webu. Ty, kteří si až tak nevěří, bych chtěla poprosit, jestli by nemohli tento nábor nějak rozšířit dál. Dost byste mi tím ulehčili hledání lidí :) Ve článku jsou sepsané nějaké ty požadavky pro přijetí, které byste měli splňovat. Co se týče postu cosplay redaktora, tak k tomu bych chtěla dopsat, že by bylo vhodné mít nějaký přehled o české i zahraniční cosplay komunitě. A bylo by nejspíš vhodné, aby byl redaktor sám cosplayerem (ale pokud neplánuje psát články vyloženě o výrobě a takový věcech, tak bude nejspíš stačit jen teoretická znalost cosplaye).

Tak a to je ode mně všechno. Budu ráda za jakékoliv sdílení a doporučení potenciálních redaktorů :) A fakt do toho jděte ! :) A navíc byste mě měli jako "šéfovou" a to za to přece stojí, ne? :D

SHIO
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama