.


Květen 2017

[K-POP NEWS] - Twice, VIXX, BTS ...

25. května 2017 v 22:40 | Shio Usami Akira |  Music

Jelikož si teď na K-popu ujíždím trošku víc než normálně, rozhodla jsem se pro další článek s touto tématikou. Tentokrát se vrhneme na pár novinek, které se v posledních dnech (měsíci max) objevily na YT. No a jelikož odebírám spoustu Kpop youtuberů (JRE je nejlepšíííí ♥), většinu MV vidím hned v den, kdy vyšly :) No nebudu nic protahovat. Pokud vás zajímají novinky a můj názor na ně (a nebo prostě chcete tip na písničky), určitě se mrkněte :)

[Z DENÍKU COSPLAYERA] - Animefest 2017

6. května 2017 v 13:55 | Shio |  deník

MŮJ NEOBLÍBENĚJŠÍ FESTIVAL JE SKORO ZA DVEŘMI

Za 14 budu touhle dobou už na Animefestu :) Těším se fakt jako malá. Když jsem se tu naposledy rozepisovala, říkala jsem vám, že se budu účastnit cosplay soutěže s Heaven Inquisitorem z HOMAM 7. No tenhle plán padnul už někdy na začátku dubna. Ten kostým jsem vyráběla s takovou nechutí, že jsem si jednoduše řekla, že se na to vyprdnu a udělám ho až na něj budu mít náladu. Není úplně v pořádku se do něčeho nutit - on i ten výsledek by pak nevypadal nejlíp. Každopádně materiál doma mám, takže až se mi bude chtít, můžu na tom pracovat. Noa co si teda beru místo toho?

PÁTEK - DOVAHKIIN (The Elder Scrolls V: Skyrim)
V pátek přijdu na výstaviště jako můj oblíbený zabiják draků Dovahkiin ze Skyrimu. Ten cosplay naprosto miluju .. a roleplay je k nezaplacení. Navíc jak jsem ten kostým na Acon ještě upgradovala (krev a šmouhy everywhere), tak je ten roleplay ještě záživnější. Asi si užívám být od hlavy k patě špinavá :DDD Lidi už mi psali, že jsou fakt neskutečně rádi, že si ho tam beru :) No a já taky. Snad se tam v pátek dostanu co nejdřív, protože ona ta příprava chvilku trvá .. a než tam ještě dojedu. Ideálně bych tam chtěla být třeba už kolem páté na místě :D Pátek vždycky uteče rychle, tak ať si to v tom cosplayi aspoň chvilku užiju.

SOBOTA - REY (Star Wars - The Force Awakens)
Letos si plánuju sobotu fakt užít. Protože ono kdy soutěžíte, tak vám ta soutěž celej den zabije (víceméně). Takže tentokrát se půjdu podívat na soutěž jako divák. Na sebe si oblíknu cosplay Rey, kterou už jsem sice měla na Akiconu, ale nikde jsem tu výslednou práci nepublikovala, protože se mi nelíbila. Tentokrát ji zkouším trošku upgradnout, tak snad to vyjde :D Ale mám pocit, že než s tím kostýmem budu spokojená, bude to ještě chvilku trvat.

NEDĚLE - SECRET COSTUME
Nedělní kostým se nechávám jako překvapení a nejspíš jej odhalím až přímo na Animefestu, kdy postnu selfie :D Uvidíme. Na tento cosplay se taky neskutečně těším :3 Bude to jen něco jednoduchého a for fun :) Ale snad si to užijí i lidi kolem.


Pokud na tento super festival taky jedete, určitě mě v tom davu zkuste najít :) Ráda se seznámím :)

SHIO

[TOP 5 SONGS] - APRIL

1. května 2017 v 0:07 | Shio |  Music

Tak mě napadlo, že když tu nemám žádnou rubriku s hudbou, mohla bych sem aspoň jednou za měsíc hodit písničky, které jsem za tu dobu nejčastěji poslouchala. Samozřejmě jich není jen pět (na některé jsem určitě zapomněla), protože mi playlist z YT jede skoro nonstop :D Každopádně pokud jste zvědaví, co poslouchám .. a nebo třeba chcete nějaký tip na super hudbu, určitě si článek prohlédněte :) Taky mě dost zajímá, jestli jsem se s někým třeba v nějaké písničce potkala :D