.


[GAME NEWS] - Open Beta Gwentu

9. června 2017 v 22:03 | Shio |  games novinky

Jelikož Zaklínače není nikdy dost, rozhodl se CD Projekt RED, že nám dodá ještě jedno nekončící dobrodružství odehrávající se v tomto univerzu. Tentokrát se jedná o karetní hru Gwent, se kterou se hráči třetího Zaklínače mohli setkat již v tomto RPG. Plnohodnotná forma karetní hry se vyvíjí už dlouho a nyní jsme se konečně dočkali otevřené bety, takže si Gwent můžou zahrát opravdu všichni. A jak se mi hra zatím líbí?Je to super. Karetní hry mám ráda již od dětství a poslední formou závislosti bylo Hearthstone od Blizzardu. Na HS jsem vydržela celkem dlouho, ale skutečnost, že když člověk chvilku nehraje, tak se může jít se svýma "kartama" zahrabat, mi to celkem znechutila. Neříkám, že se k HSku nikdy nevrátím - ona ta hra je fakt super, ale řekla jsem si, že teď zkusím Gwent, protože Zaklínače miluju celým svým srdcem ♥

Hned na začátek bych chtěla říct, že v Zaklínači 3: Divoký hon jsem Gwent nehrála :D Zaprvé jsem tu hru vůbec nechápala .. no a nepřišla mi jednoduše tak zajímavá, abych se s ní zdržovala od hlavní dějové linie. Když jsem někdy minulý rok slyšela, že bude samotná karetní hra Gwentu, byla jsem zvědavá, co s tím u CD Projektu RED provedou. No a jsem nadšená. Stáhla jsem si to spíš ze zvědavosti, abych si to aspoň vyzkoušela a musím říct, že je tam neskutečný rozdíl mezi původní verzí a nynější. Celkově jsou karty dobře vymyšlené, trošku pozměnili pravidla a hru udělali o dost zajímavější.


Z Gwentu se tedy stala moje aktivita při jídle (a to je opravdu velice dobrý post). Hraju to asi 14 dní a zatím jsou moje reakce především kladné - dokonce většinu her vyhrávám (možná za to může zkušenost z HSka). Spousta lidí říká, že je Gwent těžší než HSko, ale mně to přijde právě naopak - no možná jsem ještě nenarazila na pořádnou výzvu. Pro ty, kteří si netroufají hned na multiplayer jsou tu i singleplayer dobrodružství, kde se dají nasbírat super karty (už je mám skoro všechny dohrané). Kartičky velice zapáleně sbírám a doufám, že brzo objevím v barelu Yennefer (pretty please). Jo a soundtrack je taky super, ostatně je to Zaklínač, dalo se to čekat.

No a já jdu teda hrát a sbírat další kartičky. Na konci měsíce se můžete těšit na rozsáhlou recenzi - snad ♥

SHIO

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co na blogu chcete nejvíce?

Grafiku 31% (36)
Recenze (anime, filmy...) 18.1% (21)
Povídky 11.2% (13)
Soutěže 2.6% (3)
Cosplaye 25.9% (30)
Návody 11.2% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama