.


Prosinec 2017

COSPLAYS OF 2018

11. prosince 2017 v 16:01 | Shio Usami Akira |  z deníku cosplayera

I když patřím k lidem, kteří dost často mění plány a jejich lenos a prokrastinace jim je občas dokonce i úplně zruší, rozhodla jsem se, že tyhle čtyři příští rok prostě udělám, i kdybych se měla stavět na hlavu. Už si tak pomalinku dělám rozpis, co na jaký con s sebou vezmu - je to šílený :DDDD Jo a budu upřímná - jediné, co budu dělat fakt celé sama bude jenom Philippa a to ostatní nějak koupím, seskládám a upravím :D Kvůli škole to ani jinak nepůjde. A navíc ta lenost :D Ve volném čase bych ráda třeba ještě upgradnula starší projekty .. takže se těším na letňáky :D Snad budou produktivní.

1) Nemu Kurotsuchi (Bleach) - protože Bleach je moje láska, cosplay z tama chci už hrozně dlouho a máme teď v plánu skupinku na AFko, takže úplná paráda. Měla jsem k sobě mít původně i Mayuriho, ale nějak z toho sešlo :( Dost mě to mrzí, ale nic s tím nenadělám.

2) Female Splicer (BioShock) - bude se jednat o custom verzi nějakého splicera z této hry. Mám objednané zelené šaty, masku budu mít kočičí, vlasy a ostatní věci jsou ještě v řešení. Ráda bych ten cosplay vytáhla na Advík :)

3) Philippa Eilhart (The Witcher 2) - protože už ji chci cosplayovat asi dva roky a už to kruciš musí konečně vyjít. Jedu na Blavicon (což je con hlavně o Zaklínačovi), takže tam už bude muset být hotová.

4) Aiko Aihara (Owari no Seraph) - chci cosplay z tohohle anime a žádná jiná postava se mi tam tak nelíbila .. a nebo ji cosplayuje každý druhý člověk :D Já radši cosplayuju něco míň mainstream. Jsem zvědavá, jak vyřeším ty vlasy :D Každopádně uniforma bude koupená - na to bych fakt nervy neměla :D

Tak co se vám z mých plánů líbí nejvíc a plánujete v příštím roce taky nějaký cosplay? Pochlubte se :)

SHIO