.


Leden 2018

[DIARY] - Přežila jsem první zkouškový

28. ledna 2018 v 19:15 | Shio |  deník

ACHIEVEMENT UNLOCKED - LETNÍ SEMESTR.

Já vím, že to tu hrozně flákám, ale nějak jsem v poslední době neměla nutkání se tu zastavit a něco vám sdělit. No po dnešku jsem si řekla, že by bylo super tady už konečně napsat nějaký update - i když si ho nejspíš přečtou tak dva lidi.

Každopádně - zkouškové jsem nějakým způsobem přežila (už mi zbývá jen dopsat seminárka) a pátého února mi to začíná všechno nanovo. Ještě předtím si však zajedu o víkendu do Prahy na PragoFFest, kde provětrám cosplay Rachel Amber z Life is Strange (zase mám novou paruku - viz moje FB page) a Rey ze SW. Tři měíce už jsem na akci nebyla, takže se fakt těším .. a jelikož jsem Pragáč minulý rok prošvihla kvůli nemoci, těším se teď ještě víc :3 Snad mi lidi z Rebel Legion (ofiko SW cosplayeři) tu Rey moc nezkritizují :DDD Vím, že má svoje mouchy, ale mně to tak stačí :))

FOTO: Michal Svojanovský

Jo a v Rey jsem byla včera i na festivalu v Olomouci. Každým rokem se tam v OC Šantovka koná akce s cosplayery, kdy se tam pěkně všichni sejdem a nadšení návštěvníci si nás pak fotí :) Zbožňuju hlavně reakce dětí - to je prostě priceless :3 Byla jsem na tematickém stánku vesmír spolu s dalšíma SW lidma a také s Jaffy z Hvězdné Brány (z čehož jsem byla zase neskutečně nadšená já). Po celodenním stání mě sice bolely nohy jak čert, ale tu akci prostě miluju ♥

A co plánuju dál? Začít s cosplayem. Blíží se Cosples v Brna a pak v dubnu jedu na Blavicon, tak ať to všechno nějak stihnu :D Bude to celkem makačka ^^ Vy se tu zatím mějte fanfárově a třeba se ještě někdy ozvu. A pokud chcete víc updatů z mého života, mrkněte na FB nebo Instagram :))

SHIO