.


Únor 2018

Cosples 2018

28. února 2018 v 19:55 | Shio |  reportáže

"I nerďáci musí někdy opustit bezpečí svých doupat a jít se zkulturnit"

A tak jsem i já letos konečně zavítala na vyhlášený Cosples v Brně. Minulý rok jsem musela být v práci, ale letos mě nedokázala odradit ani ta ruská zima venku - a že jsem opravdu málem umrzla (šla jsem pěšky asi 150 metrů). Cosples mi dal vše, co jsem požadovala. Super prostory, spoustu známých, parádní hudbu a skvělou atmosféru. Dost jsem ocenila i fakt, že tam nebylo moc přetopeno, takže mi v mojí masce nebylo vůbec vedro. Musím říct, že maska se mi vyplatila hlavně na fotkách - žádné debilní momentky .. 3x sláva. Jelikož k plesu patří i tombola, zakoupila jsem si několik lístků a samozřejmě jsem vyhrála akorát velký kulový T.T A tak pěkné ceny tam byly. No třeba příště.

/mé záhadné maličkosti si můžete všimlnout v čase 0:58/

Co se týče tančení, jsem úplné dřevo. V první půlce Cosplesu jsem si vůbec nezatančila, protože to by byl neskutečný trapas. Ale jakmile se vyhlásila královna a král plesu, pustli tam DJ pořádný klubový písničky, na které se tančilo samo. Příště se musím vyzbrojit alkoholem a třeba se začnu pohupovat trošku dřív :D Jakožto fanoušek K-popu jsem byla ráda za ty čtyři písničky - no nemusely být hned po sobě, protože jsem nestihla všechny :(

Ale overall jsem si to fakt užila. Příště už budu vědět, do čeho jdu a zase to bude trošku o něčem jiném. A teď se zase vrhnu na školu a šití cosplaye na Blavicon :)

SHIO