.


Říjen 2018

[NÁVOD] - Dračí vejce ze seriálu Hra o trůny

26. října 2018 v 21:40 | Shio Akira |  cosplay tutoriály

ALE DO OHNĚ HO NEDÁVEJTE, PROSÍM :)

Tak a je tu první cosplay návod. Dneska vám v pár jednoduchých krocích vysvětlím, jak si vyrobit vlastní repliku dračího vejce z oblíbeného seriálu Hra o trůny. Tohle dračí vajíčko jsem vyráběla pro šéfovou v práci, která je velkou fanynkou GoTka a měla z něj neuvěřitelnou radost - doteď ho má vystavené na chodbě v bytě ♥ Takže pokud chcete nějakému fanouškovi GoTka vyrobit originální dárek, zkuste například tohle :)


Začíná mi blog chybět? Možná.

25. října 2018 v 18:31 | Shio Akira |  deník

BLOG ANO, ALE PSANÍ NE. TOHO MÁM AŽ NAD HLAVU!

Už je to zase nějaký ten pátek, co jsem se tady aktivně objevila a dostala ze sebe nějakým způsobem pár slov. Musím říct, že blog mi za celou dobu až tak nechyběl, i když je pravda, že jsem jednou za čas přijdu zkontrolovat, jestli to tu ještě nějak "funguje". V poslední době se toho v mém životě událo docela dost a dneska mě v záchvatu prokrastinace (ano, právě teď bych se měla učit na zítřejší písemku) napadlo, že bych se o tom chtěla s lidmi podělit - né nějak hodně ofiko reportáží, ale prostě těma klasickýma povídáníčkama na blogu, kde napíšu spoustu blbostí a je mi to vlastně jedno, že to není napsané úplně stylistycky dobře.

Vzhledem k tomu, že flákám blog, jsem taky už notnou dobu nesáhla ani na Photoshop a bojím se, že už bych snad neudělala ani jednoduchý design. Možná bych měla začít přemýšlet o blogu jako možnosti prokrastinace místo her. A je mi jedno, jestli to někdo bude číst - pro mě by to mohla být nová forma relaxu. Ale je tu pořád to ALE!!! Víte, mně psaní jako takové opravdu nechybí. Do školy neustále něco píšu a upřímně toho mám fakt dost, spíš mi chybí blogování jako takové - vždycky jsem měla hrozně ráda tuhle komunitu, no za těch pár let se skoro všichni někam rozutekli a zústalo tu pouze pár starých známých.

Ono je to psaní tak nějak nostalgické - připadám si, jako bych se vracela zpátky v čase, neuvěřitelné! :) Každopádně co z dnešního random výžbleptu vyvodit? Ráda bych se vrátila - samozřejmě v takové míře, která mi bude příjemná a rozhodně se nechci do ničeho nutit. V hlavě si uchovávám už delší dobu pár nápadů, na které bych ráda napsala nějaké články - tak snad něco z toho vyjde!!! Nejčastěji to bude asi něco spojeného s cosplayem nebo hrama - prostě s tím, co teď u mě frčí.

Pokud jste si článek přečetli až jsem, děkuji. Budu ráda, když mi dáte vědět o vašem blogu do komentářů, abych se případně mohla podívat k vám :) Neslibuju, že tam budu chodit pravidelně, ale určitě si vás hodím do záložek v prohlížeči.

Tak a já zase mizím a zase někdy příště ;)

SHIO

PS: Ano, možná ten článek nedává smysl... a možná skáču od jedné myšlenky k druhé, ale je mi to jedno! Jo, psaní na blogu je super (žádné citace a seznamy použité literatury a tak :D)