.


anime novinky

[ANIME NEWS] - Shingeki no Kyojin Season 3

18. června 2017 v 19:46 | Shio

" TITANS WILL RETURN - SOON "

Během druhé série se šířily řeči o tom, že si na třetí řadu počkáme zase další čtyři roky. No skutek, utek. Hned po včerejší premiéře posledního dílu druhé řady, oznámili tvůrci, že se titáni vrátí už v příštím roce. Ačkoliv zatím nebylo oznámeno přesné datum, doufáme, že to bude co nejdřív :) Poslední díl totiž skončil tak blbě, že po něm máme ještě víc nezodpovězených otázek než před ním. A mangu číst nebudu. Nechci přijít o ty WTF momenty v anime. Takže už teď se neskutečně těším na pokračování. Manga má prý velký náskok, a tak doufám, že další série nebude mít jenom dvanáct dílů, ale aspoň těch 25. No a to je ze světa titánů zatím vše. Až budou nějaké žhavé novinky, určitě budu informovat.

PS: A UŽ SE KONEČNĚ DOSTAŇTE DO TOHO SKLEPA V ERENOVĚ BARÁKU !! OMG :D

SHIO

[ANIME NEWS] - Shingeki no Kyojin season 2

1. dubna 2017 v 11:10 | Shio

♥ !! COMMING SOON - VLASTNĚ UŽ DNESKA !! ♥

THE HYPE IS REAL. Když před čtyřmi lety začala vycházet první série (omg to jsou fakt 4 roky),tak jsem se tohoto šílenýho hypu neúčastnila a SnK šlo tak nějak mimo mě. Já se na to podívala asi až s ročním odstupem - a to spíš jen na popud lidí kolem. No ale fakt mě to chytlo - až jsem byla sama překvapená. Od té doby mám ve svých cosplay plánech svoje SnK OC a pořád silně přemýšlím i nad Annie (i když ona je hroznej prcek a já mega vysoká). Každopádně dočkali jsme se !! Den D je konečně tady !!

BTW dneska je vlastně Apríl. Takže pokud je tohle joke, tak by byl fakt dost povedenej a fanoušci SnK by měli asi zástavu.

Bože už od rána tu poslouchám SNK soundtracky. Už mi není pomoci.

Jsem ráda, že se tentokrát toho nadšení a hypu zúčastním. Doufám, že mě to nakopne k tomu udělat ten cosplay - konečně. Jen jsem trošku zklamaná, že bude jen 12 epizod .. PO 4 LETECH. LIKE RLY. Ale tak pokud není manga tak napřed, tak s tím nic neuděláme. Takže doufám v třetí season :D Zase tak za 4 roky (pokud vůbec). Modlím se, aby druhá série byla tak super jako ta první. Aby tam byli ty skvělé soundtracky a jsem opravdu zvědavá na OP a ED, protože je má na starost zase ta stejná skupina (teda aspoň OP).

Mangu jsem naštěstí nečetla, takže toho o ději druhé série moc nevím. Něco jsem samozřejmě pochytila na internetech, ale není to nic, co by bylo až tak hrozný (teda kromě toho, že vím, kdo jsou ti ostatní Titan-Shifters). No a pak nějaké ty věci, které byli v traileru - OMG TITANS !! Jeden mluví, ve zdích je jich další kopa. Těším se až se všechno vysvětlí. A HLAVNĚ AŽ SE KONEČNĚ DOSTANOU DO SKLEPA V ERENOVĚ DOMĚ !!!!!

Mrkněte na trailer a těšte se se mnou. Můžete během zítřka očekávat report na první epizodu :D


SHIO

[TOKYO GHOUL: "JACK"] - anime novinka

28. června 2015 v 14:12 | Shio Usami Akira


Nedlouho poté, co nám skončila druhá sezóna anime Tokyo Ghoul, tu máme další rozšíření této úspěšné série. Tentokrát se však bude jednat pouze o OVA, u kterého zatím není známé kolik bude mít celkem epizod (ale počítejte tak maximálně čtyři - to je takové to průměrné maximum :D) Příběh se bude odehrávat před dějem první sezóny, v době, když vyšetřovatel Kishou Arima chodil ještě na střední školu. Nejspíš uvidíme jeho příběh, kdy se dostane k CCG a docela se i těším :) Anime má začít vycházet na konci září. A poté můžeme určitě očekávat třetí řadu (doufám - modlím se, protože takhle to skončit nemůže T_T)

Taky jste fanoušci Tokyo Ghoul? Těšíte se na tohle? :)

SHIO USAMI AKIRA

Junjou Romantica 3 - TRAILER

13. června 2015 v 9:29 | Shio Usami Akira


A tak nám včera přeložili do angličtiny trailer na další řadu Junjou Romantica. Ani nevíte jak moc se těším. A tentokrát to vypadá, že se všechno bude točit pouze kolem páru Usagi & Misaki (což je fakt super, protože Usagi je neskutečně úžasnej). Sice bych brala i pokračování Hirokiho s Nowakim, ale tam to bylo ukončené pěkně, takže nejspíš není potřeba je zase uvádět do děje.

Ale na ten děj s Misakim a Usagim jsem opravdu zvědavá. Bude tam nějaká záhadná postava týpka (fakt pěknej - viz. trailer), který jim udělá ve vztahu určitě nějakou paseku (za vším hledej muže .. ha ha ha ) :D

Takže v červenci začínáme, těšíte se taky? :3

SHIO

[ JUNJOU ROMANTICA 3RD SEASON ] - anime novinka

22. března 2015 v 10:21 | Shio Usami Akira

OMG !! Tak úžasné zprávy po ránu .. to bude celá neděle totálně rozzářená :3 Bylo totiž oznámeno pokračování úžasné a naprosto senzační Junjou Romantica :3 Vycházet začne podle všeho ještě tento rok v červenci :3 :3 Bože já se tady z toho asi složím. Junjou je moje oblíbené BL anime .. a prostě Usagi (všimněte si, že v přezdívce mám slovo Usami :)) No zatím se ještě neví kolik bude mít anime epizor (bože snad aspoň těch 12 :D).

Jen se mi to nepozdává trošku z dějové stránky, protože mi druhá řada přišla hezky zakončená a vůbec netuším co očekávat (i když od Usagiho je docela jasné co očekávat :D :D). No každopádně jsem opravdu zvědavá ^^ Snad to bude tak úžasné jako předchozí řady :3

SHIO USAMI AKIRA

[ LOG HORIZON 2ND SEASON ] - anime novinka

4. října 2014 v 15:56 | Shio Usami Akira


Tak jsme se konečně dočkali! Je tu říjen a s ním i další řada Log Horizon, která se začíná vysílat právě dnes - 4.10 a bude nám zpříjemňovat volné chvíle nejspíš až do půlky března :) Já se na tuhle sérii budu určitě dívat a jsem zvědavá, jak se to všechno vyřeší :) A co vy? budete se taky dívat? ^^

Pro ty, kteří dosud neviděli první sezónu - učiňte tak. Je to anime z popředí počítačové hry (něco jako SAO). Místy je to opravdu dost vtipné a nebude vám tam chybět ani akce.

SHIO USAMI AKIRA
 
 

Reklama