.


ostatní grafika

[ÚVODNÍ FOTKY NA FB] 0.1

14. července 2017 v 16:02 | Shio
Tak mě napadlo, že vám i tady na blogu ukážu, co občas vytvářím na objednávku - jsou to úvodní fotky na FB stránky :) Sice mi to trvá neskutečně dlouho než něco vytvořím, ale všechny slečny byly zatím s výsledkem velice spokojené - a to mě vždycky pohladí na duši :) Navíc je pěkné, když při návštěvě cosplay stránky uvidím moje grafické počiny hnedkom nahoře :3 ♥

ÚVODKY PRO: JUNS, TÝNKU, RUUNU, LENU & NELLY


Tuhle úvodku pro JUNs jsem dodělala včera. Musím říct, že jsem absolutně nevěděla, jaký design úvodky zvolit a nakonec jsem si vzpomněla, že jsem něco podobného viděla (takový jakoby 3D efekt) u někoho jiného, tak jsem si řekla, že to vyzkouším :) S výsledkem jsem fakt spokojená ♥

[PHOTO EDIT] - Týnka (Bittersweet Lulu)

31. srpna 2015 v 18:14 | Shio Usami Akira


Před nějakou dobou jsem si slíbila, že se pokusím zlepšit v editování fotek, protože je to moje největší slabina co se týká grafických úkonů. No dneska asi v jednu ráno jsem si řekla, že bych to opět mohla po nějaké době zkusit. Nakonec jsem za hodinu stihla hned dva edity pro moje kamarádky (ten druhý sem hodím jindy). Pokud se vám líbí Týnčina Lulu z LoLka, určitě ji zajděte podpořit na její FANPAGE !! :)

Ještě zde přikládám jednu koláž, abyste viděli ten rozdíl mezi původní fotkou a mojí úpravou. Není to zase tak velké změna, ale v upravování fotek jsem téměř začátečník .. :D :D Ale snaha tam byla. Příště to bude zase o chlup lepší ! :)(kliknutím na obrázek fotku zvětšíte)

Photo Edit - Týnka (Harley Quinn)

5. dubna 2015 v 13:56 | Shio Usami Akira


Jedna ze známých českých cosplayerek - Týnka, mě poprosila, jestli bych jí neudělala nějakou grafickou úpravu její fotky v cosplayi Harley Quinn. No z obyčejné úpravy nakonec vznikly dva wallpapery :D Podobnou práci jsem dělala poprvé a sem na sebe docela hrdá :3 Týnce se taky líbí - tak snad ty wallpapery někdo využije :)

SHIO USAMI AKIRA

Photo Edit - Ketrin jako Katarina (LoL)

14. října 2014 v 16:52 | Shio Usami Akira


Tak jsem se včera hecla a pokusila jsem se o nějakou úpravu fotky :) Jako pokusného králíka jsem si zvolila cosplayerku Ketrin, která má naprosto skvělý cosplay na Katarinu z League of Legends. Mým úmyslem bylo vytvořit něco zlého a krvavého - no tak doufám, že se mi to apsoň přibližně podařilo.

Je to moje první takováto úprava, ale dost mě to bavilo .. tak se tomu třeba začnu věnovat víc :3

SHIO USAMI AKIRA
 
 

Reklama