.


výroba cosplayů

[COSPLAY UPDATE] - paruka na Rachel Amber

22. listopadu 2017 v 19:06 | Shio

NEBOJTE SE, ŽIJU ! ♥

Ale vůbec nemám náladu nic psát :) I když musím upřímně říct, že už jsem tady párkrát byla a chtěla něco sepsat, ale pak jsem si vzpomněla, že mám hrát WoWko a nebo dělat něco do školy :D A dneska mi to konečně vyšlo :D Každopádně teď k fotce.

Skoro měsíc zpátky jsem si objednala tuhle super paruku na Rachel Amber. Je to moje první lace front paruka (vpředu má siťku, aby přechod působil přirozeně). Vím, že má Rachel trošku jiný tvar vlasů, ale takhle to na mě prostě působí přirozeněji a nechám to tak :D Já si prostě do každého cosplaye dám něco ze sebe :D

Paruka je opravdu krásná, hustá a dlouhá ♥ Neskutečně ji zbožňuju a moc se těším až Rachel ještě víc upgradnu a někam ji vezmu :3:3 A v lednu vyjde poslední díl Before the Storm, tak jsem na to hrozně zvědavá .. snad nebudu moc brečet T.T

SHIO

Jo a můžete mou tvorbu sledovat na INSTAGRAMU, WORLD COSPLAYI A FACEBOOKU

FEMALE EZREAL - wig & makeup test

26. června 2015 v 12:27 | Shio Usami Akira

Dneska jsem zkoušela udělat takovou malou zkoušku na cosplay female Ezreala z LoLka. Tenhle cosplay už chystám pěkně dlouho a konečně jsem se rozhodla, že ho fakt udělám (aspoň dva cosplaye ročně pls) :D Je to opět další blond postavy (don´t kill me XD). Jen momentálně nevím jaký zvolit styling paruky. Obojí se mi moc líbí ... takže opravdu netuším, který nakonec vyberu. Kdyžtak mi do komentáře napište vašeho favorita :)


(jo a tady jsou ještě boty na cosplay)

SHIO USAMI AKIRA

[CLASSIC LUX] - cosplay

23. května 2015 v 16:13 | Shio Usami Akira

Můj první letošní cosplay je tahle střelená blondýnka. V tomto článku se dozvíte spoustu věcí z výroby tohoto cosplaye a taky spoustu problémů, se kterými jsem se přitom setkávala. Jsem moc ráda, že jsem tento cosplay nakonec stihla dodělat včas (fakt opravdu o fous) a nakonec ho na Animefest mohla vzít :)

COSPLAY: LUXANNA "LUX" CROWNGUARD
VERZE: CLASSIC
PŮVOD: LEAGUE OF LEGENDS
PREMIÉRA: ANIMEFEST 2015
DOBA VÝROBY: 2 MĚSÍCE
SPOKOJENOST: 90%

PROČ JSEM SI COSPLAY VYBRALA:
Lux je jedna z mých nejoblíbenějších postav ze hry League of Legends (už od začátku, co to hraju) a cosplay na její classickou verzi byla jen otázka času. Navíc mi docela dost lidí říkalo, ať si na Lux udělám ještě nějaký cosplay (když už mám Spellthief Lux) - no a jelikož se mi skoro žádný jiný skin na ni nelíbí, zvolila jsem tuto klasickou podobu :) Taky jsem si chtěla vyzkoušet výrobu armoru - což se mi u tohoto cosplaye opravdu vyplnilo (možná až moc :D )

NEJTĚŽŠÍ ČÁST COSPLAYE:
Jednoznačně breatplate (hrudní armor). Nikdy v životě jsem nic podobného nedělala a řídila se jen tutoriály z internetu. Takže tenhle celkem zdařilý výsledek je pro mě naprosto nepochopeným zázrakem a obří haluzí :D Příště už to snad bude lepší ! :)

>> více v celém článku

Paruka na Hextech Jannu 0.2

17. září 2014 v 14:55 | Shio Usami AkiraDneska mi došla nová paruka na Hextech Jannu, protože tu předchozín jsem vyžehlila a zjistila jsem, že už nepůjde vyžehlit do podobnýho stavu jako byla předtím - a tak jsem za poslední zbytky peněz objednala novou paruku :) Chtěla jsem, aby mi došla před CSkem - došla, ale stejně tam kvůli nedostatku financí nejedu T__T Njn .. očividně nejsem na slovensku vítaná :D Tahle paruka měla být tmavší a víc do hněda než ta původní - no rozdíl v tom moc není, ale zase je delší .. a to sem ráda :3 No uvidíme ^^ Třeba bude vypadat líp ^^

SHIO USAMI AKIRA
 
 

Reklama