.


výroba cosplayů

FEMALE EZREAL - wig & makeup test

26. června 2015 v 12:27 | Shio Usami Akira

Dneska jsem zkoušela udělat takovou malou zkoušku na cosplay female Ezreala z LoLka. Tenhle cosplay už chystám pěkně dlouho a konečně jsem se rozhodla, že ho fakt udělám (aspoň dva cosplaye ročně pls) :D Je to opět další blond postavy (don´t kill me XD). Jen momentálně nevím jaký zvolit styling paruky. Obojí se mi moc líbí ... takže opravdu netuším, který nakonec vyberu. Kdyžtak mi do komentáře napište vašeho favorita :)


(jo a tady jsou ještě boty na cosplay)

SHIO USAMI AKIRA

[CLASSIC LUX] - cosplay

23. května 2015 v 16:13 | Shio Usami Akira

Můj první letošní cosplay je tahle střelená blondýnka. V tomto článku se dozvíte spoustu věcí z výroby tohoto cosplaye a taky spoustu problémů, se kterými jsem se přitom setkávala. Jsem moc ráda, že jsem tento cosplay nakonec stihla dodělat včas (fakt opravdu o fous) a nakonec ho na Animefest mohla vzít :)

COSPLAY: LUXANNA "LUX" CROWNGUARD
VERZE: CLASSIC
PŮVOD: LEAGUE OF LEGENDS
PREMIÉRA: ANIMEFEST 2015
DOBA VÝROBY: 2 MĚSÍCE
SPOKOJENOST: 90%

PROČ JSEM SI COSPLAY VYBRALA:
Lux je jedna z mých nejoblíbenějších postav ze hry League of Legends (už od začátku, co to hraju) a cosplay na její classickou verzi byla jen otázka času. Navíc mi docela dost lidí říkalo, ať si na Lux udělám ještě nějaký cosplay (když už mám Spellthief Lux) - no a jelikož se mi skoro žádný jiný skin na ni nelíbí, zvolila jsem tuto klasickou podobu :) Taky jsem si chtěla vyzkoušet výrobu armoru - což se mi u tohoto cosplaye opravdu vyplnilo (možná až moc :D )

NEJTĚŽŠÍ ČÁST COSPLAYE:
Jednoznačně breatplate (hrudní armor). Nikdy v životě jsem nic podobného nedělala a řídila se jen tutoriály z internetu. Takže tenhle celkem zdařilý výsledek je pro mě naprosto nepochopeným zázrakem a obří haluzí :D Příště už to snad bude lepší ! :)

>> více v celém článku

Paruka na Hextech Jannu 0.2

17. září 2014 v 14:55 | Shio Usami AkiraDneska mi došla nová paruka na Hextech Jannu, protože tu předchozín jsem vyžehlila a zjistila jsem, že už nepůjde vyžehlit do podobnýho stavu jako byla předtím - a tak jsem za poslední zbytky peněz objednala novou paruku :) Chtěla jsem, aby mi došla před CSkem - došla, ale stejně tam kvůli nedostatku financí nejedu T__T Njn .. očividně nejsem na slovensku vítaná :D Tahle paruka měla být tmavší a víc do hněda než ta původní - no rozdíl v tom moc není, ale zase je delší .. a to sem ráda :3 No uvidíme ^^ Třeba bude vypadat líp ^^

SHIO USAMI AKIRA
 
 

Reklama